Daniel’s pub & restaurant

Bratislava – Dúbravka

Na portáli ZĽAVOMAT sme našli voucher na burger s hranolkami a BBQ dipom v tejto lokálnej reštaurácií priamo na sídlisku Dúbravka v Bratislave. Od centra je síce tento podnik vzdialený tak 20-30 minút, ale za to ponúka nepreplnené priestory.  Kúpili sme si voucher za 5,49€, ktorý platí počas HAPPY HOURS, ktoré sú od 14:00 do 18:00 (5,99€ stojí voucher, ktorý je možné využiť kedykoľvek).

Na výber máte zo štyroch druhov burgrov:

  • BACON&EGG
  • JALAPEŇOS
  • ORIGINAL
  • KURACÍ
  • VEGETARIAN

Všetky burgre sú servírované s 200g porciou hranoliek a barbeque omáčkou.


My sme si vybrali burger s názvom ORIGINAL. Jeho zloženie je 200g hovädzieho mäsa, čedar, americký dressing, ľadový šalát, paradajka, červená cibuľa a uhorka.

Milo nás prekvapilo pekné servírovanie jedla na drevených „dienkach“, na ktorých boli hranolky v malom fritovacom košíku.

Čo sa hranoliek a omáčky týka, hodnotím to ako priemer, hranolky boli urobené so šupkou a chutili ako domáce, nebolo to však nič špeciálne čo by ma nadchlo.

Na samotnom burgri cením hrúbku mäsa, bol to fakt veľký kus naozajstného mäsa, po hrane ktorého sa čedar dokonale roztekal. Dressing fajn, chutil skôr ako majonéza, ale vôbec mi to chuť nekazilo, práve naopak, symfónia chutí tu bola super vyvážená. Tomuto burgru nemám čo vytknúť, je fakt skvelý.

Cena burgru s hranolkami je bez zľavy 7,90€, čiže taká priemerná cena. Odporúčame však využiť už spomínaný kupón na portáli ZĽAVOMAT, s ktorým Vás burger bude stáť len 5,99€.

Aby som to zhrnula… v Daniels pube mi chutilo. Nebolo to niečo prevratné a nevyhlásim to za môj obľúbený burger, bolo to však veľmi fajn a za 6 eur sa to sakra oplatí. Určite sa ešte vrátim a vyskúšam aj ďalšie burgre v ponuke.

 

 

CELKOVÉ HODNOTENIE: 6/10

6/10
Ďakujem za prečítanie a LIVE THE ADVENTURE!
Stanka
Admin
Daj like alebo follow
error0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

I'm not a spammer This plugin created by memory cards

sk_SKSlovak
en_GBEnglish sk_SKSlovak